Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

soncevozima fin

Времето денеска, според прогнозата на УХМР, ќе биде претежно сончево, наутро студено, а преку денот со слаб јужен ветер.

За време на викендот ќе биде променливо облачно.

В недела од средината на денот, преку ноќта и во понеделник ќе има повремени врнежи од дожд, а на повисоките планини повремен снег.

Од недела утринските температури ќе се покачат.

tabela fin

 

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново