Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Tamara fin

Синоќа, 8 март, беше промовирана евровизиската песна на Тамара Тодевска, текстот e напишан од Коста Петров и Сања Поповска, композитори се Дарко Димитров, Роберт Билбилов и Лазар Цветковски, спотот е дело на Чедо Поповски.

Слушнете ја во продолжение и уживајте.

Поврзани вести

Web banner Duma Kozuvcanka Fakti 300x250px 01

Најново