Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

dnevenhoroskop fin

ОВЕН
Работа: Разочарани сте што останувате без одредени соработници. Лошо расположени се фокусирате на решавање на проблемите.
Љубов: Ве очекува динамична комуникација со партнерот, а можен е и прекин на врската.
Здравје: Чувајте го грлото.

БИК
Работа: Воспоставувате комуникација со потенцијалните соработници и оставате позитивен впечаток. Во опуштена атмосфера ги остварувате целите.
Љубов: Не сте заинтересирани за врска и тоа недвосмислено го покажувате.
Здравје: Внимавајте на внесот на храна.

БЛИЗНАЦИ
Работа: Имате оптимистички став кон работните планови и мислите дека ќе успеете да ги постигнете.
Љубов: Вашата позитивна енергија остава силен впечаток на личноста која ја запознавате.
Здравје: Задоволувачко здравје.

РАК
Работа: И натаму сте фокусирани на работата и работите со полна пареа.
Љубов: Социјалниот живот е интензивен. Се надевате дека на тој начин ќе сретнете потенцијален партнер.
Здравје: Чувствителен црн дроб.

ЛАВ
Работа: Фокусирани сте на работните обврски. Нема никакви потешкотии и без проблеми доаѓате до целта. Ве загрижуваат финансиите.
Љубов: Доаѓа до непланиран трошок, и затоа го одложувате состанокот со саканата личност.
Здравје: Стабилно.

ДЕВИЦА
Работа: Во гужва сте и не знаете што побрзо да сработите. Поради лошата организација, правите ситни пропусти.
Љубов: Задоволни сте од емотивното поле. Партнерот ве разбира, што е многу важно.
Здравје: Срцева аритмија е можна.

ВАГА
Работа: Комуникативни сте и шармантни. На тој начин ги постигнувате своите цели.
Љубов: Ве загрижува неможноста за запознавање на квалитена личност за врска. Имате воечаток дека ве привлекуваат погрешни личности.
Здравје: Стабилно здравје.

ШКОРПИЈА
Работа: На работа ве очекуваат премногу проблеми кои не може да ги решите. Непријатно ви е да барате помош од колегите.
Љубов: Имате нагласена потреба за љубов и слободното време го посветувате на партнерот.
Здравје: Проблеми со бубрезите.

СТРЕЛЕЦ
Работа: Имате одлична комуникација со соработниците. Отворени сте за нивните идеји и ги прифаќате.
Љубов: Ви годи семејниот живот и времето го минувате со најдрагите. Размислувате за проширување на фамилијата.
Здравје: Одлично се чувствувате.

ЈАРЕЦ
Работа: Комуникацијата не ви е силна страна. Соработниците не добиваат јасна слика што точно нудите, а што сакате да постигнете со заедничка соработка.
Љубов: Саканата личност има потреба да биде насамо со вас.
Здравје: Грлото е чувствително.

ВОДОЛИЈА
Работа: Изненадувачки доаѓа до непланирана промена на плановите. Разочарани сте затоа што сте се подготвувале за состаноците.
Љубов: Комуникацијата со брачниот партнер не е најдобра. Имате желба да го критикувате.
Здравје: Главата е чувствителна.

РИБИ
Работа: Непријатно сте изненадени од прекинот на работната соработка. Имате впечаток дека одлично се одвивала.
Љубов: Вљубени сте, но сепак приметувате дека партнерот во потполност не ве поддржува, што ви пречи.
Здравје: Уморно се чувствувате.

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново