Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

modaprozirnibluzi fin

Модните блогерки ни презентираа нов тренд кој никој не очекуваше да се врати.

Овој моден тренд е само за храбри девојки кои знаат да ги носат ваквите модели со стил, а дефинитивно не се за секоја пригода.

Зависно од моделот, може да се носат на најразлични комбинации, со бралет, минималистички градник или маичка одоздола.

Ако сакате да бидете во чекор со модата оваа сезона – одберете проѕирна кошула, блуза со долги или кратки ракави, еднобојна и едноставна или со дезен.

Поврзани вести

E baner

web banner 300x250 Sinalco Duma

banerknigovodstvo

Најново