Тепачка помеѓу двајца велешани

Објавено на 22 јуни, 2023 во 12:31

Дваесет и три годишниот велешанец Д.П, вчера, во Полициска станица Велес пријавил дека бил физички нападнат од А.Т.

Од Сектор за внатрешни работи Велес соопштија дека се работи на расчистување на случајот.

Дума.мк

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.