Тепачка помеѓу тројца велешани на „Којник“

Објавено на 22 август, 2023 во 09:54

Сектор за внатрешни работи Велес информира дека на улица „Којник“ во Велес, ноќеска, еден час и 10 минути по полноќ, настанала физичка пресметка помеѓу деветнаесет годишниот Ј.А, една година помладиот С.Ѓ од една страна и 29 годишниот Б.С од друга страна.

Тепачката била пријавена во СВР Велес и оттаму додаваат дека се работи на расчистување на случајот.

Дума.мк

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.