Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

policija

03.03.2021

Вчера во Полициската станица - Неготино, 69-годишна жена од Неготино, околу 20 часот пријавила физички напад извршен од страна на 40-годишниот сопруг на нејзината ќерка, со кој истата живее во заедничка куќа, информира Верољуб Додевски, портпарол на СВР - Велес.

По целосно документирање на настанот, ќе биде поднесена соодветна пријава, додава тој.

Мите Јаначков

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

web baner kozuvcanka 300x250 Duma

 
   
   
   
   

Најново