Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

SVRVELES fin

28.09.2020

Четириесет и три годишниот Ф.Р. од Велес вчера, сабота 27 септември, во Полициска станица Велес пријавил дека неговата сопруга С.М.(24) излегла од дома и не се вратила.

- Полицијата презема мерки за пронаоѓање на исчезнатата жена, рече портпаролот на СВР Велес, Верољуб Додевски..

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново