Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

horoskop26

ОВЕН
Работа: Ги користите приватните познанства со цел промовирање на сопствениот бизнис.
Љубов: Емотивно сте незадоволни. На граница сте да пукнете и да ја прекинете врската.
Здравје: Избегнувајте нервоза, затоа што може притисокот да ви скокне.

БИК
Работа: Детално сте запознаени со сите детали на работниот процес. Носите одлука за која сте сигурна дека ќе напредувате на работа.
Љубов: Потребно ви е време само за себе, што партнерот мирно прифаќа.
Здравје: Проблеми со алергиите.

БЛИЗНАЦИ
Работа: Презадоволни сте од комуникацијата со странски соработници.
Љубов: Партнерот има проблеми кои не сака да ги дели со вас. И покрај тоа, вие приметувате дека не е во елемент.
Здравје: Добро се чувствувате.

РАК
Работа: Одличен ден за работни состанови и постигнување на долгорочни договори.
Љубов: Запознавате личност која ви е интересна на прв поглед, но поради срамелживост не покажувате интерес.
Здравје: Стабилно здравје.

ЛАВ
Работа: Задоволни сте од ситуацијата на работа. Елоквентни сте, енергични и зрачите со авторитет. Вашите работни идеи сите ги прифаќаат без приговор.
Љубов: Емотивно сте задоволни и размислувате врската да ја подигнете на повисоко ниво.
Здравје: Одлично.

ДЕВИЦА
Работа: Прилично сте неприлагодени. Не успевате да држите чекор со промените на работа.
Љубов: Емотивно сте исполнети. Ве привлекува идејата за формирање на фамилија.
Здравје: Проблеми со притисок.

ВАГА
Работа: Комуницирате со претставниците на медиумите. Шармантни сте, интелигентни и оставате одличен впечаток.
Љубов: Емотивно сте неисполнети. Односот со партнерот е напнат и доаѓа до караница со која ништо не решавате.
Здравје: Проблеми со гениталиите.

СКОРПИЈА
Работа: Резултатите на работа се под очекувањата. Не само да не сте задоволни од нив, туку и надредената личност.
Љубов: Имате нагласена потреба за партнер и негова поддршка.
Здравје: Расположението е на ниско ниво.

СТРЕЛЕЦ
Работа: Задоволни сте од приливот на финансии. Тоа ве мотивира со повеќе енергија да се фокусирате на обврските.
Љубов: На емотивното поле нема никакви случувања.
Здравје: Во физичка смисла се чувствувате одлично.

ЈАРЕЦ
Работа: Елоквентни сте, стабилни и давате впечаток на одговорна личност. На состаноците оставате одличен впечаток.
Љубов: Емоциите максимално ви работат, но вие не ги прикажувате.
Здравје: Опуштени сте, и не внимавате на храна.

ВОДОЛИЈА
Работа: Прилив на пари ви го крева расположението. Со повеќе волја им се посветувате на обврските.
Љубов: Имате потреба да бидете сами. Партнерот сосема тоа погрешно го разбира.
Здравје: Уморни сте и уживате во одморот.

РИБИ
Работа: Не сте задоволни од ситуацијата на работа. Заклучувате дека промените се неопходни во постигнувањето на целите.
Љубов: Имате симпатија на која често мислите.
Здравје: Не е најдобро, притисокот е нестабилен.

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново