Роберт Патинсон и Кристен Стјуард очекуваат дете

Објавено на 28 ноември, 2012 во 19:59

Кристен Стјуард е бремена. Како што пренесуваат странските медиуми, ѕвездите на филмот „Тwilight“ очекуваат нов член во фамилијата.

Парот сеуште не ја потврдил оваа информација, но според тврдењата на блиски пријатели, Кристен е во вториот месец од бременоста и сака да се омажи пред породувањето.

Роберт сеуште не е сигурен во својата одлука, дали треба да и прогледа низ прсти на својата девојка за изневерувањето. Поради ова не е сигурно дека венчавката ќе се случи. Но, и покрај тоа Кристен започна со разгледување на работи кои би ги купиле за своето дете.

 

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.