Десет предлози за топ комбинации со зимски капи и шешири

Објавено на 24 декември, 2021 во 11:02

Во текот на зимата се носат потемни бои, понекогаш е тешко да се најде облека со светли бои. Надополнете го вашиот аутфит со капи и шешири во весели бои и необичен дизајн и блеснете.

Дури и кога ги носите сите мрачни бои, еден топол детал може да го промени целиот впечаток. Особено ако се работи за капа или шешир во комбинација со шал и ракавици.

Предлог број 1:

Фото: Pinterest

Предлог број 2:

Фото: Pinterest

Предлог број 3:

Фото: Pinterest

Предлог број 4:

Фото: Pinterest

Предлог број 5:

Фото: Pinterest

Предлог број 6:

Фото: Pinterest

Предлог број 7:

Фото: Pinterest

Предлог број 8:

Фото: Pinterest

Предлог број 9:

Фото: Pinterest

Предлог број 10:

Фото: Pinterest
Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.